Skip to content Skip to footer

Garso Terapijos Atsiliepimai

Nuostabios garsų kelionės, kurios visada atpalaiduoja, nuramina, prikelia visa kas virpa širdyje ir kūne. Nuoširdumas, meilė, tikrumas. Ačiū Karolinai ir Tadui, jog esate ir dalinatės savo skleidžiama energija ir garsais.

Rasa G.

Rasa G.

Einant per gyvenimą supranti jog atsiverti ir jausti savų jausmų intymumą gali tik ten, kur jautiesi saugus ir priimamas, ten kur jautiesi lyg namie… Karolina su Tadu sukuria tokią erdvę ir lauką, kur jautiesi lyg būtum namuose.

Ksenija A.

Ksenija A.

Garsų terapija, tai vidinės sielos išsivalymas ir ramybės atradimas. Tai unikalus patyrimas, kurį rekomenduoju visiems, kas neabejingi naujų pojūčių sąsajų ieškojime. Vibracijų poveikis kūnui ypač gerai atpalaiduoja pavargusias raumenų grupes, bei visus sąnarius. Tai yra toks pojūtis, kurį sunku aprašyti, nes geriau tai patirti pačiam, negu nupasakoti. Labai profesionaliai paruošta garsų terapija!!!

Arūnas A.

Arūnas A.

Visiškas apsipalaidavimas ir ramybė..Laikas tarsi sustoja ir gali įsiklausyti į save ir į savo kūną ir žinoma dar iš arčiau pajausti pulsuojančią gyvybę savyje,tarsi laikytum ją savose rankose. Po individualios sesijos jaučiuosi taip gerai pailsėjusi ir kupina jėgų,naujų minčių ir įkvėpimo… Tokia sesija rekomenduoju visiems norintiems sustoti ir įsiklausyti į save, Karolina tu nuostabi (ypač nėštukėms;) ))))

Karolina K.

Karolina K.

Kai darai su širdimi gaunasi nuostabus rezultatas. O šitie žmonės kitaip ir nemoka. Rekomendacijos!

Darius K.

Darius K.

Nepaprastai paprasti ir tuo žavi.

Šarūnas Ž.

Šarūnas Ž.

Nuostabi erdvė ir jos šeimininkai. Vos įėjus per duris papuoli į harmonijos pasaulį kur nurimsta ir kūnas ir protas.

Radvilė K.

Radvilė K.

Dalinuosi rekomendacija apie nuostabią dovaną, kurią gavau dar kai laukiausi sudalyvavau Artimi Garsai gydančių garsų sesijoje su violončelės garsais, Tibeto dainuojančiais dubenėliais, vėjo varpeliais, lietučiu. Ir per šią sesiją per pusantros valandos taip gerai pailsėjau, kaip nepailsiu per visą dieną. Net nugarą nustojo skaudėti, o kur dar teigiamas poveikis pilvelio gyventojui, kiek jis visko naujo išgirdo ir patyrė. Todėl labai noriu padėkoti Karolinai ir vis dar labai svajoju apie cd su Tavo įrašyta grojama muzika – ją turėtų išgirsti ir patirti kuo daugiau žmonių!

Eglė J.

Eglė J.

Nuostabūs, gilūs ir jautrūs garso vedliai Tadas Šimkus ir Karolina Šimkienė. Jų vedamos garso sesijos dovana kiekvienam atėjusiam. Kiekviena sesija vis kitokia, bet visos apgaubtos švelnumu, rūpesčiu ir meile. Didžiausias palaikymas jums.

Diana U.

Diana U.

Puikios meditacijos, labai dėkingas likimui už pažintį su nuostabiais žmonėmis!

Paulius S.

Paulius S.

Puiki vieta, aura, meditacija ir atgaiva sielai. Rekomenduoju visų 1000 proc. Niekad netikėjau, kad patiks net mano vyrui.

Dovilė B.

Dovilė B.

Karolina ir Tadas – nepaprastai šilta pora, vedanti į vidines keliones, į ypatingus patyrimus per garsą. Nuoširdumas ir tikrumas jaučiamas kiekviename renginyje. Labai rekomenduoju patirti.

Eglė V.

Eglė V.

Ačiū už nuostabų vakarą! Už jausmą, jautrumą, profesionalumą ir gylį. Man labai patiko, jaučiuosi pailsėjusi, pilna jėgų gyventi. Didžiausios sėkmės ir iki pasimatymo.

Lina Ž.

Lina Ž.

Your events have brought so much harmony into my life, peace, trust. It helps me to quiet my mind and open up my heart, so grateful for your work

Milda K.

Milda K.

Įspūdingas pirmas, bet viso savaitgalio su įvairiomis praktikomis, susitikimas.

Šypsenos, ypatingas ryšys, atidumas kiekvienam ir nežemiški garsai – ir visa tai Artimi garsai!!

Kartočiau ir kartočiau. Laabai džiaugiuosi atradusi Karoliną ir Tadą.

Asta G.

Asta G.

Garso terapija Kaune Gongai 1