Skip to content Skip to footer

Kas tai Innerdance arba kitaip vidinė pojūčių kelionė?

Interaktyvus ir dinamiškas patyrimas

Apie pojūčių-muzikos-garso ir kūno išminties kelionę Inner Dance. Tai vidinis šokis – tai intuityvus tikrojo savęs prisiminimas, per sustiprintą vidinį kūno, proto ir emocijų energijos suvokimą. Innerdance procesas apnuogina mūsų sąlygotų psichologinių apribojimų sluoksnius, jis pamažu atskleidžia mūsų gilesnius pagrindinius tikslus ir aktyvuoja autentišką gimimo viziją – tai yra pagrindinė priežastis, dėl ko atėjome į šį pasaulį. Tai transformuojantis sąmonės pokytis, kuris taip pat keičia ir fizinį kūną.

Vidinio šokio kelionė, kurios tarptautinis pavadinimas yra Inner Dance – tai interaktyvus ir dinamiškas muzikos/garso patyrimas, kuriame visi tampa veiksmo-virsmo dalyviais, kuriame aktyvuojami kūno išminties, emocijų, sąmonės ir pasamonės impulsai – jie veda mus į vidinį išsilaisvinimą.

Garso terapija Kaune Gongai 1

Inner Dance yra naujojo amžiaus praktika, kuri atsirado Filipinuose 2007 m. ir nuo to laiko plinta visame pasaulyje.

Pati praktika yra itin paprasta dalyvaujančiam: tereikia atsigulti ant jogos kilimėlio, užsikloti ir užmerkti akis. Tuomet pradeda skambėti daugiasluoksnis muzikos takelis, tam tikri garso sluoksniai žaidžia ir keičiasi tarpusavyje, taip aktyvuodami skirtingas smegenų dalis, pereinama prie regeneracinių prigimtinių beta, alfa, teta ir delta smegenų bangų dažnių.

Prie muzikos ir garsų jungiasi įvairūs kvapai, žodinis vedimas ir prisilietimas – visa tai kuria jumyse patyrimus. Ši praktika būdama itin paprasta, nereikalaujanti pastangų, nes dalyviui specialiai daryti nieko nereikia – tik atsipalaiduoti ir pasitikėti, atneša puikių rezultatų. Po seanso daugelis žmonių dalinasi patirtimis apie geresnį miegą, laisvumą kūne, nurimusias mintis, subalansuotą energiją, juos aplanko gilesnės įžvalgos apie patį save, gyvenimo kelio kryptį, kūrybinę veiklą, darbus ar santykius su žmonėmis bei artimaisiais, apskritai atsiranda didesnis aiškumas ir savęs pajautimas. Inner Dance – tai moksliškai ištirta ir pagrįsta sertifikuota praktika, kurią į savo širdis įsileidžia vis daugiau žmonių.

Kokios gali būti patirtys?

Kai kuriems dalyviams patirtis būna fizinė, reaguoja fizinis kūnas, juo vaikšto įvairūs pojūčiai, norisi judėti, kartais atrodo, kad kūnas arba kūno dalys pačios ima šokti.

Kitiems tai vidinė kelionė per savo gyvenimo praeities, dabarties ir ateities pasakojimų bei sluoksnių gijas. Kai kurie žmonės mato vizijas, spalvas, šviesas. Dar kiti pereina į gilią atsipalaidavimo būseną.

Ar mes šoksime?

Dažniausiai užduodamas klausimas apie šią praktiką – ar mes šoksime? Innerdance metu šoksime ir judėsime tik jeigu norėsis. Pats patyrimas gali būti statiškas fiziniame lygmenyje, kuomet kūnas nejuda, bet innerdance procesas, tas vidinis šokis vyksta mūsų viduje. Ir tik jei kūnas pagauna impulsą, tuomet galime pamėginti judėti. Bet kokiu atveju, šios praktikos metu vyks intensyvus šokis – vieniems vidinis, kitiems išorinis ir išreikštas per judesį.

Garso terapija Kaune Gongai 2