Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

ATRADIMŲ VASARA 2024 – paauglių gamtos stovykla

5 rugpjūčio @ 08:00 9 rugpjūčio @ 17:00

Garso terapija Kaune Gongai 1

🧘‍♀🎼🎨🌿 Kviečiame paauglius aktyviai ir kūrybiškai leisti laiką gamtoje, stovykloje -„ATRADIMŲ VASARA 2024“.

🍓 REGISTRACIJA: https://forms.gle/CpEdgJUpRakDkWit9

🍉 Ši stovykla paaugliams kviečia į patyrimų ir atradimų kupinas 5 dienas, kurių metu susipažinsime su joga, meditacija, taisyklingu kvėpavimu, garso ir miško terapija, mokysimės kaip auginti pasitikėjimą savimi ir kurti sveiką savivertę. Lydėsime vaikus per įvairias praktikas, kurios veda į atsipalaidavimą, nusiraminimą, balansą ir harmoniją. Užsiėmimai bus skirti savo kūno, emocijų bei jausmų atpažinimui ir priėmimui. Garsų, muzikos ir meninių užduočių pagalba sužinosime, kas padeda siekti tiklsų ir kas skatina kūrybiškumą. Vyks miško terapija bei augalų pažinimo praktikos. Įvairios veiklos suteiks paaugliui galimybes saviraiškai skleistis, ugdys pasitikėjimą savimi, leis atrasti savo stipriasias savybes, autentiškumą. Su vaikais susipažinsime ir išbandysime skirtingas laiko planavimo metodikas, kurios padės sudėlioti prioritetus gyvenime. Ieškosime savo vidinės ašies tarp mokslų ir poilsio, tarp mitybos ir malonumų, tarp bendravimo ir buvimo su savimi.

🌲🏕️ Tai gamtinė stovykla. Ką tai reiškia? Įsikursime savose palapinėse sodybos teritorijoje, visai šalia miško. Patogumus turėsime lauke (wc, dušai, virtuvėlė, mobili pirtis). Kas vakarą bus kūrenama ir pirtis bei mėgausimės sodyboje esančio tvenkinio vandenėliu. Turėsime galimybę gamintis maistą ant laužo ir stebėti žvaigždėtą rugpjūčio dangų.

Stovyklos metu vyks judesio praktikos (tempimo, jėgos užsiėmimai, ištvermės, lankstumo pratimai, joga bei linksma joga porose), raminantis kvėpavimas, susikaupimas ir meditacija. Susipažinsime su gyvos kakavos ceremonija, išmoksime atlikti dainuojančių Tibeto dubenų garso masažą, paaugliai prisilies ir prie meno bei muzikos pasaulio, sužinos apie garsų naudą ir garso terapiją, susipažins su muzika, kuri gali padėti augti bei tobulėti. Kartu su garsais, judesiu ir šokiu mokysimės išreikšti savo emocijas, pažadinti kūrybiškumo galią, slypinčią mumyse. Tyrinėsime šalia esančią gamtą, vyks žygiai miške, augalų ir vaistažolių pažinimo užsiėmimai, natūralių smilkalų rišimo dirbtuvės.

🍀 DOVANOS: kiekvienas stovyklos dalyvis gaus prisiminimo dovanėlę.

🌿 Stovykla vyks privačioje sodyboje Kazlų Rūdos rajone. Daugiau informacijos apie vietovę užsiregistravus.

🌼 Apie mokytojas:

✨ Ingrida: dviejų paauglių mama, mokanti dirbti su vaikais, turi psichologės, kūno kultūros mokytojos, pedagogės, jogos ir jogos ore, meditacijų, kvėpavimo, garso terapijos, laiko planavimo, administravimo, renginių organizavimo, vadovo darbo patirties.

✨ Karolina: architektė ir intuityvi muzikė, gatvės meno festivalio „Nykoka“ viena iš organizatorių, studijos „Artimi garsai“ įkūrėja, vedanti garso terapijos praktikas vaikams bei suaugusiems. Dviejų vaikų mama, žinanti kaip kartu su vaikais smagiai, kūrybiškai ir naudingai praleisti laiką.

✨ Eglė Jonaitytė – sodybos šeimininkė, gamtos mylėtoja, botaninės parfumerijos kūrėja, aromaterapinių kvapų dirbtuvių organizatorė, žolininkystės ir baltų kultūros entuziastė, garso/balso sesijų vedlė.

✅ Skirta paaugliams: 12-17 m.

✅ Vietų skaičius: grupė iki 20 vaikų.

✅ Įskaičiuotas pilnas vegetariškas maitinimas 3 k. per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė) ir lengvi užkandžiai dienos eigoje (vaisiai, uogos, daržovės, riešutai).

✅ Trukmė: 5,5 dienos (sekmadienio vakaras – penktadienis).

KAINA – 290 Eur/pamaina.

Broliams, sesėms, draugams – 270 Eur/pamaina.

Dalyvaujantys turi sumokėti 100 Eur avansą.

Į kainą įskaičiuota užsiėmimai ir praktikos, pilnas maitinimas, inventorius skirtas praktikoms, dezinfekcinės ir kitos priemonės, asmeninės dovanos.

Galima atsivežti lengvų sveikų užkandžių.

🍓 KADA?
RUGPJŪČIO 5 – 9 dienos. Atvykimas ir įsikūrimas galimas nuo rugpjūčio 4 d., sekmadienio pavakario. Išvykimas penktadienį, rugpjūčio 9 d. vakare.

🍓 REGISTRACIJA:
užpildyti formą ➡ https://forms.gle/CpEdgJUpRakDkWit9

Daugiau informacijos: el.p. ingrida.rybeliene@gmail.com arba ☎️ +370 659 77283 (Ingrida).
Detalią programą galime atsiųsti el. paštu.

Registracija įsigalioja sumokėjus avansinį 100 Eur mokestį. Užsiregistravus nurodytu el. paštu gausite patvirtinimo laišką su informacija avansui. Stovyklos dalyvio sutartys bus paruoštos likus savaitei iki stovyklos pradžios.

Nekantriai laukiame šio vasaros nuotykio!

Ingrida, Eglė ir Karolina.

Informacija

Pradžia:
5 rugpjūčio @ 08:00
Pabaiga:
9 rugpjūčio @ 17:00
Kaina:
€290
Interneto svetainė:
https://forms.gle/CpEdgJUpRakDkWit9

Kazlų Rūdos miškas