Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Å is renginys jau įvyko.

GONGAI IR KAKAVA – pavasario garsų virsmas

17 balandžio @ 18:30 21:30

Garso terapija Kaune Gongai 1

🎶🎻 Meditatyvi garso kelionė jaukioje mažoje grupėje – giliam jÅ«sų atsipalaidavimui. Vakariniai gongų gaudesiai apgaubs garsų skraiste ir leis atitrÅ«kti nuo kasdienybės.

Šį kartą prie gongų garsų jungsis ir ceremoninės kakavos bei penkių elementų meditacijos patyrimas. Kad visu savo kūnu, visa esybe pajaustume pavasarinį virsmą, kad prisipildytume nauja energija ir kūryba.

Renginys tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.

🤎 Apie kakavą. Rūšinė kakava, dar kitaip vadinama Dievų gėrimu. Ji sušildo, giliai pamaitina, suteikia plačią skonių paletę. Kakava savo gydančiomis savybėmis praturtina ne tik mūsų fizinį kūną, bet ir protą, sielą, padidina kocentraciją, mažina streso požymius. Šis nuostabus sodrus gėrimas atveria širdį, padeda pajausti vidinę intuiciją, atpalaiduoja, veda į emocinę pusiausvyrą. Kakava puiki gilesnių patyrimų ir praktikų palydovė.

🧡 Apie penkių elementų meditaciją. Keliausime per penkias stichijas: žemę, vandenį, ugnį, orą, eterį. Kiekviena jų gyvena mūsų kūne, kiekviena jų reikalinga, kad įvyktų tam tikra aktyvacija, tam tikras judėjimas pirmyn. Meditacijos metu leisime šiems elementams išsiskleisti, atpažinsime juos, sustiprinsime. Mums padės muzika, natūralūs gamtos kvapai, žodinis vedimas.

💛 Apie garso kelionę. Garso kelionėje klausysimės gongų, didžiojo bei mažųjų šamaniškų būgnų ir violončelės. Išgirsime ir kitus terapinius muzikos instrumentus: hangą, vėjo varpelius, šruti, balsą, lietutį, jie erdvę ir kūną užpildys subtiliomis savo vibracijomis. Švelnūs dainuojančių Tibeto dubenų obertonai bei krištolo dubenų skambesys ves į gilų atsipalaidavimą.

Garso praktikos betarpiškai ir akimirksniu veikia mūsų emocijas, kūną, protą, ko pasekoje vyksta stiprūs atsinaujinantys vidiniai procesai. Mes visi esame patyrę gydomąjį garso poveikį: daina ramina ir džiugina širdį, jūros bangų ir medžių ošimas ramina nenuilstantį protą bei mintis.

Garsas nėra tik tai, ką mes girdime ausimis. Visų pirma, garsas yra vibracija. Terapiniai muzikos instrumentai skleidžia gilesnes vibracijas, kurios paliečia ir išjudina mūsų kūną ląstelių lygmeniu. Gyvas holistinis garsas, tai meditacinė patirtis, kuri atnaujina ir perkrauna vidines žmogaus sistemas, subalansuoja abu smegenų pusrutulius.

Patyrime jus lydės Karolina Šimkienė.
Karolina – intuityvi muzikė, grojanti violončele, garso terapijos ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, gongo meistrė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių, edukacijų vaikams ir suaugusiems iniciatorė, baigusi Innerdance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta healing praktikė.

SVARBU ➡️ Garso sesija vyks gulint, užmerktomis akimis. Apranga patogi, nevaržanti judesių, galite įsidėti šiltas kojines, viduje būsime be lauko avalynės. Studijoje yra jogos kilimėliai, pledai ir pagalvėlės. Specialiai atsinešti nieko nereikia. Prieš sesiją geriausia 2 val. nevalgyti.

Vietų skaičius labai ribotas, grupė iki 9 žmonių, būtina registracija!

🔸 KADA: balandžio 17 d., trečiadienį, 18:30 – 21:30.
🔸 ADRESAS: K. Donelaičio g. 81, Kaunas. Įėjimas į pastatą iš kiemo pusės, 1 aukštas. Parkingas nemokamas vidiniame kieme.
🔸 KAINA: 30 Eur/žmogui. Avansas – 10 Eur/asm.
🔸 TRUKMĖ: iki 3 val.
🔸 REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija, telefonu: 8 610 02887 arba asmenine žinute FB profilyje Artimi Garsai ir avansinio mokėjimo pavedimas (registracija patvirtinama po avansinio mokėjimo).
Karolina Šimkienė
Sąskaitos Nr. LT373250040195554020
Revtag: @karaamia
Paskirtis: pavasario gongai

Esate labai laukiami 🥰

Informacija

Data:
17 balandžio
Laikas:
18:30 – 21:30
Kaina:
€30
Renginys kategorijos:
, , , , ,
Renginys žymos:
, , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/376006835059825

Artimi Garsai

Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google žemėlapis