Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Moterų ratas su Kakava ir Pojūčių-muzikos-garso kelione

5 vasario @ 10:30 - 13:30

Garso terapija

Kviečiu Tave į ryto moterų ratą, jaukiai pabūti ragaujant gyvą ceremoninę kakavą. Kviečiu tave į širdies erdvę, kurioje atsipalaiduosime, patirsime moterų bendrystę, leisime sau giliau įkvėpti ir iškvėpti palaikančioje moterų energijoje. Kartu keliausime į pojūčių-muzikos-garso ir kūno išminties kelionę (angl. Inner Dance), kurioje intuityviai žadinsime moterišką kūrybinį pradą ir leisime savo širdies muzikai skleistis.

🌸 Apie kakavą. Rūšinė kakava, dar kitaip vadinama Dievų gėrimu. Ji sušildo, giliai pamaitina, suteikia plačią skonių paletę. Kakava savo gydančiomis savybėmis praturtina ne tik mūsų fizinį kūną, bet ir protą, sielą, padidina kocentraciją, mažina streso požymius. Šis nuostabus sodrus gėrimas atveria širdį, padeda pajausti vidinę intuiciją, atpalaiduoja, veda į emocinę pusiausvyrą. Kakava puiki gilesnių patyrimų ir praktikų palydovė.

🌸 Apie pojūčių-muzikos-garso ir kūno išminties kelionę Inner Dance. Tai vidinis šokis – tai intuityvus tikrojo savęs prisiminimas, per sustiprintą vidinį kūno, proto ir emocijų energijos suvokimą. Innerdance procesas apnuogina mūsų sąlygotų psichologinių apribojimų sluoksnius, jis pamažu atskleidžia mūsų gilesnius pagrindinius tikslus ir aktyvuoja autentišką gimimo viziją – tai yra pagrindinė priežastis, dėl ko atėjome į šį pasaulį. Tai transformuojantis sąmonės pokytis, kuris taip pat keičia ir fizinį kūną.

Vidinio šokio kelionė, kurios tarptautinis pavadinimas yra Inner Dance – tai interaktyvus ir dinamiškas muzikos/garso patyrimas, kuriame visi tampa veiksmo-virsmo dalyviais, kuriame aktyvuojami kūno išminties, emocijų, sąmonės ir pasamonės impulsai – jie veda mus į vidinį išsilaisvinimą.

Inner Dance yra naujojo amžiaus praktika, kuri atsirado Filipinuose 2007 m. ir nuo to laiko plinta visame pasaulyje.

Pati praktika yra itin paprasta dalyvaujančiam: tereikia atsigulti ant jogos kilimėlio, užsikloti ir užmerkti akis. Tuomet pradeda skambėti daugiasluoksnis muzikos takelis, tam tikri garso sluoksniai žaidžia ir keičiasi tarpusavyje, taip aktyvuodami skirtingas smegenų dalis, pereinama prie regeneracinių prigimtinių beta, alfa, teta ir delta smegenų bangų dažnių.
Prie muzikos ir garsų jungiasi įvairūs kvapai, žodinis vedimas ir prisilietimas – visa tai kuria jumyse patyrimus. Ši praktika būdama itin paprasta, nereikalaujanti pastangų, nes dalyviui specialiai daryti nieko nereikia – tik atsipalaiduoti ir pasitikėti, atneša puikių rezultatų. Po seanso daugelis žmonių dalinasi patirtimis apie geresnį miegą, laisvumą kūne, nurimusias mintis, subalansuotą energiją, juos aplanko gilesnės įžvalgos apie patį save, gyvenimo kelio kryptį, kūrybinę veiklą, darbus ar santykius su žmonėmis bei artimaisiais, apskritai atsiranda didesnis aiškumas ir savęs pajautimas. Inner Dance – tai moksliškai ištirta ir pagrįsta sertifikuota praktika, kurią į savo širdis įsileidžia vis daugiau žmonių.

🙌 Kokios gali būti patirtys?
Kai kuriems dalyviams patirtis būna fizinė, reaguoja fizinis kūnas, juo vaikšto įvairūs pojūčiai, norisi judėti, kartais atrodo, kad kūnas arba kūno dalys pačios ima šokti.
Kitiems tai vidinė kelionė per savo gyvenimo praeities, dabarties ir ateities pasakojimų bei sluoksnių gijas.
Kai kurie žmonės mato vizijas, spalvas, šviesas.
Dar kiti pereina į gilią atsipalaidavimo būseną.

Dažniausiai užduodamas klausimas apie šią praktiką – ar mes šoksime? Innerdance metu šoksime ir judėsime tik jeigu norėsis. Pats patyrimas gali būti statiškas fiziniame lygmenyje, kuomet kūnas nejuda, bet innerdance procesas, tas vidinis šokis vyksta mūsų viduje. Ir tik jei kūnas pagauna impulsą, tuomet galime pamėginti judėti. Bet kokiu atveju, šios praktikos metu vyks intensyvus šokis – vieniems vidinis, kitiems išorinis ir išreikštas per judesį.

🦋
Ryto eiga:
🌼 Susipažinimo ir atidarymo ratas.
🌼 Kakavos ceremonija ir meditacija.
🌼 Pojūčių-muzikos-garso ir kūno išminties kelionė.
🌼 Pasidalinimai, rato uždarymas.

Bendra renginio trukmė – 3 val.

💚 Pojūčių patyrime Jus lydės –
Karolina Šimkienė: intuityvi muzikė, grojanti violončele ir gausa kitų muzikos instrumentų, garso terapijos, gongų ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, Innerdance fasilitatorė, Reiki ir Teta gydymo praktikė, saviugdos stovyklų vaikams ir suaugusiems organizatorė.

💚 Ryto patyrimas vyks nedidelėje grupėje iki 8 moterų. Renginys tinkamas ir patyrusiai įvairias praktikas, ir pradedančiai.

✨ KAINA: 35 Eur/asm. Avansinis mokėjimas – 15 Eur/asm.

✨ KADA? vasario 5 d. (pirmadienį) 10:30 – 13:30.

✨ KUR? studija “Artimi garsai”, K. Donelaičio g. 81, Kaunas, pirmas aukštas. Įėjimas į studiją pro vidinį kiemą.

✨ REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija, telefonu: 8 610 02887 arba asmenine žinute FB profilyje Artimi Garsai ir avansinio mokėjimo pavedimas (registracija patvirtinama po avansinio mokėjimo).
Karolina Šimkienė
Sąskaitos Nr. LT373250040195554020
Revtag: @karaamia
Paskirtis: moteru ratas

Esi labai laukiama 🥰

Informacija

Data:
5 vasario
Laikas:
10:30 - 13:30
Renginys kategorijos:
, ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/339164142262917

Vieta

Artimi Garsai
Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google žemėlapis