Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Moterų rytas su Kakava. Intuityvus šokio patyrimas.

26 vasario @ 10:30 13:30

Garso terapija

Kviečiu Tave į ryto moterų ratą, jaukiai pabūti ragaujant gyvą ceremoninę kakavą. Kviečiu tave į širdies erdvę, kurioje atsipalaiduosime, patirsime moterų bendrystę, leisime sau giliau įkvėpti ir iškvėpti palaikančioje moterų energijoje. Kartu keliausime į intuityvų kūno, proto ir sielos patyrimą per muziką, gyvus garsus, kvapus ir ekstatinį šokį.

🌸 Apie kakavą. Rūšinė kakava, dar kitaip vadinama Dievų gėrimu. Ji sušildo, giliai pamaitina, suteikia plačią skonių paletę. Kakava savo gydančiomis savybėmis praturtina ne tik mūsų fizinį kūną, bet ir protą, sielą, padidina kocentraciją, mažina streso požymius. Šis nuostabus sodrus gėrimas atveria širdį, padeda pajausti vidinę intuiciją, atpalaiduoja, veda į emocinę pusiausvyrą. Kakava puiki gilesnių patyrimų ir praktikų palydovė.

🌸 Apie intuityvaus šokio patyrimą.
Ar jauti kaip Tavo viduje teka garsas, kaip skamba visas kūnas ta unikalia, vienintele muzika, kuri priklauso tik Tau vienai? Įsiklausyk, pajausk, leisk sau judėti, banguoti, tekėti kartu su garsu. Prisijunki gyvenimo šokiui, išgirski budinantį ritmą.

Šokis tai būdas išreikšti savo vidinį pasaulį, išsakyti tai, ko negalime papasakoti žodžiais. Šoki, bet nebūk šokėja. Tapki šokiu negalvodama ir nevertindama savęs, be kontrolės, be išankstinio plano. Atsiduoki garsui ir ritmui, pasiliki sau tik tyrą judesio džiaugsmą. Pamirški apie viską ir leisk, kad per tave būtų jaučiama tikroji išraiška. Vienintelis būdas atsisakyti savęs ir tapti šokiu yra nevertinti to, ką galvoji apie save. Šokio meditacijos gylis peržengia Tavo vidines mintis ir leidžia atsipalaiduoti bei mėgautis. Tapki šokiu, leiski šokiui įvykti per Tave.

Po intensyvesnio judesio/šokio laukia švelnus nusleidimas ant žemės su terapiniais gongų, būgnų ir dainuojančių Tibeto dubenų garsais.

🦋
Ryto eiga:
🌼 Susipažinimo ir atidarymo ratas.
🌼 Kakavos ceremonija ir meditacija.
🌼 Intuityvaus šokio patyrimas (dalis judesio vyks užmerktomis akimis, bus paruošti specialūs raiščiai).
🌼 Pasidalinimai, rato uždarymas.

Bendra renginio trukmė – 3 val.

💚 Pojūčių patyrime Jus lydės –
Karolina Šimkienė: intuityvi muzikė, grojanti violončele ir gausa kitų muzikos instrumentų, garso terapijos, gongų ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, Innerdance fasilitatorė, Reiki ir Teta gydymo praktikė, saviugdos stovyklų vaikams ir suaugusiems organizatorė.

💚 Ryto patyrimas vyks nedidelėje grupėje iki 8 moterų. Renginys tinkamas ir patyrusiai įvairias praktikas, ir pradedančiai.

✨ KAINA: 35 Eur/asm. Avansinis mokėjimas – 15 Eur/asm.

✨ KADA? vasario 28 d. (pirmadienį) 10:30 – 13:30.

✨ KUR? studija “Artimi garsai”, K. Donelaičio g. 81, Kaunas, pirmas aukštas. Įėjimas į studiją pro vidinį kiemą.

✨ REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija, telefonu: 8 610 02887 arba asmenine žinute FB profilyje Artimi Garsai ir avansinio mokėjimo pavedimas (registracija patvirtinama po avansinio mokėjimo).
Karolina Šimkienė
Sąskaitos Nr. LT373250040195554020
Revtag: @karaamia
Paskirtis: moteru ratas 28

Esi labai laukiama 🥰

Informacija

Data:
26 vasario
Laikas:
10:30 – 13:30
Kaina:
€35
Renginys kategorijos:
, ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/1082315339885343

Artimi Garsai

Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google žemėlapis