Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šamaniškas sapnavimas ir garso terapija – praktika SAVO GYVŪNO GLOBĖJO IR SĄJUNGININKO SURADIMAS

27 gegužės @ 18:00 - 22:00

Garso terapija Kaune Gongai 1

Gegužės 27 d. 18 val. kviečiame į seminarą Kaune “Šamaniškas sapnavimas ir garso terapija: praktika SAVO GYVŪNO GLOBĖJO IR SĄJUNGININKO – SAUGOTOJO SURADIMAS”.

🔸 REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija
telefonu: +370 610 02887
FB profilyje Artimi Garsai
El. paštu karolina@artimigarsai.lt.

Svarbiausias dalykas žmonėms nuo vaikystės yra gimdytojų meilė ir saugumo jausmas.

Atėjęs į šį pasaulį vaikas jaučiasi saugus, kai yra mylimas, apsuptas artimųjų dėmesiu ir globa. Tačiau mūsų artimieji ne visada gali būti su mumis savo fiziniu pavidalu…

Tad vaikai susikuria ar “pasišaukia” dvasinį draugą ir globėją. Ar pamename savo vaikystės vaizduotės draugus – “imaginary friends”, su kuriais žaisdavome ir nebijojome likti vieni, prisijaukindavome tamsą, jautėme saugumą ir jaukumą?

O gal prisimename kaip mūsų maži vaikai žaidė su savo nematomais draugais?

Šiame seminare ieškosime ir surasime savo globėją dvasinėje plotmėje. Šamaniškose kultūrose tai buvo tiesiog gyvūnas globėjas, jo vaizdinys. Todėl senųjų kultūrų vaikai nebijodavo likti vieni, nebijojo tamsos, miško tankmės, vandens. Jie žinojo – juos saugo nematomas globėjas, todėl nieko nereikia baimintis. Šiame seminare surasime savo asmeninį globėją – gyvūną ar tiesiog saugotoją, angelą, protėvio dvasią: tai, kas iškils iš pasąmonės vandenyno. Ieškosime todėl, kad lydimi savo saugotojo, galėtume drąsiai keliauti po įvairias sferas, vedami įvairių tikslų.

Visos praktikos metu skambės terapiniai garsai. Įvairių instrumentų garso bangos pasieks mus ląstelių lygmeniu, iš naujo sukalibruos, atkurs bei įkraus nauja energija, sugrąžins į subalansuotą ir optimalią būseną. Įvairūs garsų dažniai taip pat stimuliuos alfa ir teta smegenų bangas, subalansuos abu smegenų pusrutulius, ko pasekoje galėsime lengviau pasiekti pasąmoninius sluoksnius, mūsų vidinė kelionė ieškant savojo saugoto bus gilesnė ir aiškesnė. Terapinių muzikos instrumentų garso vibracijos harmonizuos kūną, atlaisvins jame susidariusias kliūtis, blokus – taip galėsime lengviau sekti žodinį meditacijos vedimą, išgyventi mums reikiamas būsenas.

🌜🌛
Šamaniško sapnavimo kelionės eiga:

Skambant Karolinos garsams: šamaniškam būgnui, gongui, Tibeto bei krištolo dubenims, violončelei bei kitiems terapiniams muzikos instrumentams keliausime į tris sferas. Palydės šamaniško ir aktyvaus sapnavimo vedlė Rita.

a)pabuvosime šiame žmonių ir gyvūnų lygmenyje, surasime savo toteminį gyvūną globėją;

b) su juo keliausime į požemį- dvasių pasaulį. Apsižvalgysime pasąmoniniuose užkaboriuose. Gal surasime ten savo vidinio vaiko užsilikusias baimes, senus konfliktus, įsitikinimus… Padedami savo gyvūno, apšviesime savo sąmoningumo šviesa užsilikusias baimes, nesaugumo jausmus, dvejones, visa tai išvalysime ir sustiprinsime pasitikėjimą savimi, padidinsime savo savivertę ir savigarbą;

c) pakilsime į dangišką sferą. Ten susitiksime su savo” aukštesniuoju Aš”, prisiminsime dėl ko mes esame šioje žemėje.

Į šiuos lygmenis lydės skirtingi Karolinos instrumentų išgaunami garsai ir Ritos vedama žodinė meditacija.

🙏 Tikslas: surasti ir užmegzt ryšį su savo dvasiniu saugotoju, globėju.
Patirsime mitinę herojaus kelionę ir atsinešime dovanų. Prisijaukinsime savo saugotoją ir globėją, kad galėtume juos prisišaukti prireikus. (Tai mūsų pačių didžiausias resursas ir charakterio aspektas, kurį visiškai atskleisime ir įdarbinsime: tai gali būti vaizdinys, pojūtis, aiškus žinojimas, jausmas.)

💠 Seminarą veda Rita Banienė Rita Banienė – Roberto Mosso „Active dreaming school“ sapnų mokyklos absolventė, JAV; Kanados hipnoterapijos ir NLP Eriksono instituto praktikė, rašytoja, seminarų vedėja, vertėja, išvertusi 12 „self help“ knygų iš anglų kalbos, parašiusi „Sapnų dienoraštis“, „Sapnų Takais“ ir kt. knygas.
KADA: Gegužės 27 d., pirmadienį, 18 val.

Ir Karolina Šimkienė – intuityvi muzikė, grojanti violončele, garso terapijos ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, gongo meistrė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių, edukacijų, saviugdos stovyklų vaikams ir suaugusiems iniciatorė, baigusi Innerdance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta healing praktikė.

🌙🌙🌙
✴️KADA: gegužės 27 d., pirmadienio vakarą, nuo 18 val.
✴️TRUKMĖ: 4 val. (18-22 val.) su arbatos pertrauka.
✴️KUR? K. Donelaičio g. 81, Kaunas, studija Artimi garsai.
✴️KAINA: 80 Eur/asm. Avansinis mokėjimas 20 Eur/asm. Vietų skaičius labai ribotai, praktika vyks nedidelėje grupėje!

🔸 REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija
telefonu: +370 610 02887
FB profilyje Artimi Garsai
El. paštu karolina@artimigarsai.lt.

Po registracijos atsiųsime rekvizitus avansiniam mokėjimui.

Informacija

Data:
27 gegužės
Laikas:
18:00 - 22:00
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/3571440986406735

Vieta

Artimi Garsai
Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google žemėlapis