Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ŠAMANIŠKI ŠIRDIES BŪGNAI

16 kovo @ 16:00 21:00

samaniski bugnai

Vos tik paėmus į rankas jis pradeda dundėti ir įsuka Tave į nenuilstantį pulsuojantį ritmingą GARSO KOKONĄ…

🤎 KOVO 16 D. kviečiame TAVE į šamaniškų būgnų ritmų ir garso patyrimą. Šis šeštadienis labai arti pavasario lygiadienio, tad būgnų dundesiais budinsime save ir kviesime tikrąjį pavasarį.

Renginio metu jums papasakosime apie būgnų gamybos ypatumus, užmegsime ryšį su būgnais per garsą, kartu grosime būgnų rate, išgirsime ir pajausime kaip veikia mūsų kūną, protą, mintis, emocijas galingos būgnų vibracijos. Susipažinsime tiek su mažaisiais, tiek ir su didžiuoju (1,5 m skersmens) lietuvišku būgnu. Kartu su garsais kursime mistines erdves, ragausime gardžią, širdis atveriančią ceremoninę kakavą, patirsime garsą visa savo esybe. Garso kelionėje skambės didysis bizono odos būgnas. Prie jo jungsis mažieji šamaniški būgnai, violončelė, obertoninė fleitutė, balsas, intuityvi daina, gerklinis ir obertoninis dainavimas.

REGISTRACIJA: https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

🟤🌜🌛
Vakaro eiga:
✨ Susipažinimo ir atidarymo ratas.
✨ Baltojo šalavijo smilkymo ritualas.
✨ Būgnų gamybos ir grojimo jais paslaptys bei ypatumai – pasakoja būgnų meistrai Asta ir Mindaugas Špokauskai / Bugninom.
Renginio metu bus galimybė pagroti ir įsigyti būgną.
✨ Bendras būgnų ratas (kviečiame atsinešti savo būgnus kas turite).
✨ Kakavos ceremonija ir meditacija.
✨ Šamaniškų būgnų ir balso garso kelionė – veda Karolina ir Tadas Šimkai / Artimi garsai.
✨ Pasidalinimai, rato uždarymas.
Bendra renginio trukmė – 5 val.

🌙🌙🌙
Grojimas būgnu yra bene seniausia žmonijai žinoma aktyvios meditacijos forma. Klausydami būgno ritmų, galime padėti sau susigrąžinti vidinę ramybę, išspręsti nesąmoningus vidinius konfliktus, neigiamą praeities energiją paversti teigiama, galime padėti sau ir kitiems pagaliau jausti užgniaužtas emocijas, pakeisti praeities modelius bei įsitikinimus. Šis nuostabus instrumentas betarpiškai susieja mus su tikrąja žmogaus prigimtimi, visais jos giliausiais aspektais. Jaučiamas susijungimas su motina Žeme, protėviais ir Visata. Pasinerdami į kintantį būgno ritmą, leidžiame sau pereiti į giluminės vaizduotės eterinę sritį, kurioje vyksta gydomosios transformacijos; ten mes galime laisvai bendrauti su įvairiais archetipais ir keliauti per beribius pasaulius. Būgno ritmas atveria duris į mūsų gelmes, atrakina pasamoninę erdvę. Tai mistinė kelionė, jungianti tai, kas viduje ir išorėje, tai, kas matoma ir nematoma, sąmoninga ir nesąmoninga.

✴️KADA? KOVO 16 d., šeštadienį, 16:00-21:00. Duris į renginį atveriame 15:30.
✴️KUR? Laumžirgių žemė, Vabališkių 1a, Didžiosios Riešės seniūnija, Vilniaus r.
✴️KAINA: 45 Eur/žmogui. Rezervacijai reikalingas avansinis mokėjimas – 15 Eur/žmogui.
✴️ REGISTRACIJA: https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

✨ Pasakojime apie būgnus jus lydės „Bugninom“ – būgnų meistrai Asta ir Mindaugas Špokauskai.

Mindaugas. “Prieš septynis metus atradau būgnų meditacijos praktikas. Kilo mintis ir pačiam pasigaminti būgną. Sudalyvavęs dirbtuvėse pas būgnų meistrą iš Tuvos išmokau gamybos pagrindų. Pačio pagamintas būgnas ir skambėjo nuostabiai, ir vedė į gilią transformacinę būseną. Prisilietus prie būgno gimimo kilo jausmas, mintis, kad galėčiau pats kurti būgnus. Einant šiuo keliu, pradėjau vis labiau jausti, kad esu tarpininkas, per kurį reiškiasi būgno gimimas. Tobulėjantys gamybos įgūdžiai leidžia vis laisviau reikštis kūrybai.”

Asta būgno gamybos procese sutinka naują būgną, jį įkrauna intencijomis, apvalo šalavijo dūmu, padengia odą aliejumi – paruošia būgną naujam šeimininkui.

✨ Garso kelionėje jus lydės Karolina ir Tadas Šimkai.

Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta-healing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas Šimkus – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas “Artimuose Garsuose”, muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių dubenų garso masažo praktikas.

SVARBU 🙌. Garso kelionė vyks gulint, užmerktomis akimis, studijoje yra jogos kilimėliai, pledukai ir pagalvėlės. Apranga patogi. Galima įsidėti raištį akims uždengti ir šiltas kojines, nes viduje būname be lauko avakynės. Prieš sesiją ir kakavą rekomenduojama 2 val. nevalgyti.

🌙🌙🌙
Sakralus būgno ritmas užgauna mūsų sielą, suniveliuoja jos virpesius, sugrąžindamas ją į pusiausvyrą kartu su kosminiu dažniu, atkurdamas tai, kas anksčiau galėjo būti klaidingai suderinta. Kildami būgno banga, mes galime suvokti aktualijas ir galimybes, kurias galbūt praleidome, kurios liko neišpildytos, neišnaudotos.

Būgnų meditacijos metu, galingam garsui ir ritmui rezonuojant su kūnu, kai garse ištirpsta mūsų ego, duodame leidimą sielai kalbėti ir skleistis. Būgnų garso kelionė gali būti tarsi svarstyklės, sveriančios tamsiąsias ir šviesiąsias mūsų sielos gelmes. Tai, ką matome ir jaučiame tokioje garsinėje patirtyje, gali atskleisti užuominas į mūsų gyvenimo mįsles ir suteikti daugiau aiškumo apie mūsų gyvenimo tikslą, prasmę. Su garsu mūsų sielos tampa tvirtesnės, labiau pritaikomos prie pasaulio netobulumo.

🌙🌙🌙
KAIP NUVYKTI Į Laumžirgių Žemę:

Koordinatės: http://bit.ly/2C1SXka

DĖMESIO! Įsitikinkite kad navigacija jus veda Dvaro gatve (ne Sodų ir ne kitur). Pas mus turite atvykti būtent nuo Dvaro g. pusės.

KAIP NUVYKTI (aprašymas) iš Vilniaus: Išvažiuokite į Molėtų plentą (kelias A14), važiuokite plentu iki 17 km, už restoranų komplekto HBH, Armėnų virtuvė ir kt., sukite dešiniau į kelią po viaduku (kelrodis – Paberžė). Toliau važiuokite 5 km iki kelrodžio „Pikeliškes 1” ir šioje sankryžoje sukite į dešinę (Dvaro g.). Važiuoti visą laiką tiesiai, per sankryžą su kryžiumi irgi tiesiai, pravažiuoti Miškinių kaimą, už kaimo pirmas posūkis į dešinę (yra rodyklė į Laumžirgių Žemę), už 200 m sukite į kairę Laumžirgių žemės rodyklės kryptimi. Sveiki atvykę! Automobilį palikite PARKINGE ir eikite tilteliu didelės oranžinės salės link.

ATVYKSTANT IŠ KAUNO: jums nereikia važiuoti iki Vilniaus. Vievyje sukite Kernavės link, po to orientuokitės į Nemenčinės ir Maišiagalos kryptį, važiuojant iki Pikeliškių kaimo. Pikeliškėse orientuokitės į Dvaro gatvę, toliau – kaip aprašyme aukščiau.

Details

Date:
16 kovo
Time:
16:00 – 21:00
Cost:
€45
Website:
https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

Laumžirgių Žemė / Dragonfly Land

Laumžirgių žemė Lietuva + Google Map