Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

ŠAMANIŠKI ŠIRDIES BŪGNAI

14 birželio @ 18:30 22:30

Garso terapija Kaune Gongai 1

Vos tik paėmus į rankas jis pradeda dundėti ir įsuka Tave į nenuilstantį pulsuojantį ritmingą GARSO KOKONĄ…

🤎 GEGUŽĖS 31 D. kviečiame TAVE į šamaniškų būgnų ritmų ir garso patyrimą. Kviečiame pasitikti vasaros virsmą skambiai!

Renginio metu užmegsime ryšį su būgnais per garsą, išgirsime ir pajausime kaip veikia mūsų kūną, protą, mintis, emocijas galingos būgnų vibracijos. Susipažinsime tiek su mažaisiais, tiek ir su didžiuoju (1,5 m skersmens) lietuvišku terapiniu būgnu. Kartu su garsais kursime mistines erdves, ragausime gardžią, širdis atveriančią ceremoninę kakavą, patirsime garsą visa savo esybe. Garso kelionėje skambės didysis bizono odos būgnas. Prie jo jungsis mažieji šamaniški būgnai, violončelė, obertoninė fleitutė, balsas, intuityvi daina, gerklinis ir obertoninis dainavimas.

✴️ REGISTRACIJA: https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

🟤🌜🌛
Vakaro eiga:
✨ Susipažinimo ir atidarymo ratas.
✨ Baltojo šalavijo smilkymo ritualas.
✨ Kakavos ceremonija ir meditacija.
✨ Bendras būgnų ratas (kviečiame atsinešti savuosius būgnus jei turite).
✨ Šamaniškų būgnų ir balso garso kelionė – veda Karolina ir Tadas Šimkai.
✨ Pasidalinimai, rato uždarymas.
Bendra renginio trukmė iki 4 val.

🌙🌙🌙
Grojimas būgnu yra bene seniausia žmonijai žinoma aktyvios meditacijos forma. Klausydami būgno ritmų, galime padėti sau susigrąžinti vidinę ramybę, išspręsti nesąmoningus vidinius konfliktus, neigiamą praeities energiją paversti teigiama, galime padėti sau ir kitiems pagaliau jausti užgniaužtas emocijas, pakeisti praeities modelius bei įsitikinimus. Šis nuostabus instrumentas betarpiškai susieja mus su tikrąja žmogaus prigimtimi, visais jos giliausiais aspektais. Jaučiamas susijungimas su motina Žeme, protėviais ir Visata. Pasinerdami į kintantį būgno ritmą, leidžiame sau pereiti į giluminės vaizduotės eterinę sritį, kurioje vyksta gydomosios transformacijos; ten mes galime laisvai bendrauti su įvairiais archetipais ir keliauti per beribius pasaulius. Būgno ritmas atveria duris į mūsų gelmes, atrakina pasamoninę erdvę. Tai mistinė kelionė, jungianti tai, kas viduje ir išorėje, tai, kas matoma ir nematoma, sąmoninga ir nesąmoninga.

✴️ KADA? Gegužės 31 d., penktadienį, 18:30-22:30. Duris į renginį atveriame 18:00
✴️ KUR? Bičiulių g. 28, Noreikiškės, Kaunas – Išminties Namai Mahayana.
✴️ KAINA: 35 Eur/žmogui.
✴️ REGISTRACIJA: https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

✨ Patyrime ir garso kelionėje jus lydės Karolina ir Tadas Šimkai.

Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta-healing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas Šimkus – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas “Artimuose Garsuose”, muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių dubenų garso masažo praktikas.

SVARBU 🙌. Garso kelionė vyks gulint, užmerktomis akimis, studijoje yra jogos kilimėliai, pledukai ir pagalvėlės. Apranga patogi. Galima įsidėti raištį akims uždengti ir šiltas kojines, nes viduje būname be lauko avalynės. Prieš sesiją ir kakavą rekomenduojama 2 val. nevalgyti.

🌙🌙🌙
Sakralus būgno ritmas užgauna mūsų sielą, suniveliuoja jos virpesius, sugrąžindamas ją į pusiausvyrą kartu su kosminiu dažniu, atkurdamas tai, kas anksčiau galėjo būti klaidingai suderinta. Kildami būgno banga, mes galime suvokti aktualijas ir galimybes, kurias galbūt praleidome, kurios liko neišpildytos, neišnaudotos.

Būgnų meditacijos metu, galingam garsui ir ritmui rezonuojant su kūnu, kai garse ištirpsta mūsų ego, duodame leidimą sielai kalbėti ir skleistis. Būgnų garso kelionė gali būti tarsi svarstyklės, sveriančios tamsiąsias ir šviesiąsias mūsų sielos gelmes. Tai, ką matome ir jaučiame tokioje garsinėje patirtyje, gali atskleisti užuominas į mūsų gyvenimo mįsles ir suteikti daugiau aiškumo apie mūsų gyvenimo tikslą, prasmę. Su garsu mūsų sielos tampa tvirtesnės, labiau pritaikomos prie pasaulio netobulumo.

Details

Date:
14 birželio
Time:
18:30 – 22:30
Cost:
€35
Website:
https://forms.gle/JhQm6k2BLweWXFBJ6

Išminties Namai – Mahayana

Bičiulių g. 28, Noreikiškės
Kaunas, 53365 Lietuva
+ Google Map