Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ŠAMANIŠKI ŠIRDIES BŪGNAI

10 vasario @ 17:30 22:30

ŠAMANIŠKI ŠIRDIES BŪGNAI

Vos tik paėmus į rankas jis pradeda dundėti ir įsuka Tave į nenuilstantį pulsuojantį ritmingą GARSO KOKONĄ…

🤎 VASARIO 10 D. kviečiame TAVE į šamaniškų būgnų ritmų ir garso patyrimą. Šis šeštadienis – tai simbolinė galinga diena žyminti žaliojo Medžio Drakono atėjimą, kinų Naujuosius metus ir jaunaties pradžią.

Renginio metu jums papasakosime apie būgnų gamybos ypatumus, užmegsime ryšį su būgnais per garsą, išgirsime ir pajausime kaip veikia mūsų kūną, protą, mintis, emocijas galingos būgnų vibracijos. Susipažinsime tiek su mažaisiais, tiek ir su didžiuoju (1,5 m skersmens) lietuvišku būgnu. Kartu su garsais kursime mistines erdves, ragausime gardžią, širdis atveriančią ceremoninę kakavą, patirsime garsą visa savo esybe. Garso kelionėje skambės didysis bizono odos būgnas. Prie jo jungsis mažieji šamaniški būgnai, violončelė, obertoninė fleitutė, balsas, intuityvi daina, gerklinis ir obertoninis dainavimas.

BILIETAI: https://tickets.paysera.com/lt/event/samaniski-sirdies-bugnai

🟤🌜🌛
Vakaro eiga:
✨ Susipažinimo ir atidarymo ratas.
✨ Baltojo šalavijo smilkymo ritualas.
✨ Kakavos ceremonija ir meditacija.
✨ Būgnų gamybos ir grojimo jais paslaptys bei ypatumai – pasakoja būgnų meistrai Asta ir Mindaugas Špokauskai („Bugninom“). Renginio metu bus galimybė pagroti ir įsigyti būgną.
✨ Šamaniškų būgnų ir balso garso kelionė – veda Karolina ir Tadas Šimkai.
✨ Pasidalinimai, rato uždarymas.
Bendra renginio trukmė – 5 val.

🌙🌙🌙
Grojimas būgnu yra bene seniausia žmonijai žinoma aktyvios meditacijos forma. Klausydami būgno ritmų, galime padėti sau susigrąžinti vidinę ramybę, išspręsti nesąmoningus vidinius konfliktus, neigiamą praeities energiją paversti teigiama, galime padėti sau ir kitiems pagaliau jausti užgniaužtas emocijas, pakeisti praeities modelius bei įsitikinimus. Šis nuostabus instrumentas betarpiškai susieja mus su tikrąja žmogaus prigimtimi, visais jos giliausiais aspektais. Jaučiamas susijungimas su motina Žeme, protėviais ir Visata. Pasinerdami į kintantį būgno ritmą, leidžiame sau pereiti į giluminės vaizduotės eterinę sritį, kurioje vyksta gydomosios transformacijos; ten mes galime laisvai bendrauti su įvairiais archetipais ir keliauti per beribius pasaulius. Būgno ritmas atveria duris į mūsų gelmes, atrakina pasamoninę erdvę. Tai mistinė kelionė, jungianti tai, kas viduje ir išorėje, tai, kas matoma ir nematoma, sąmoninga ir nesąmoninga.

✴️KADA? Vasario 10 d., šeštadienį, 17:30-22:30. Duris į renginį atveriame 17:00.
✴️KUR? Aura Mira saviugdos studija, S. Banaičio g. 17, Romainiai, Kaunas. Parkingas bus šalia studijos. Kviečiame kooperuotis atvykimui.
✴️BILIETAI: 45 Eur/žmogui. https://tickets.paysera.com/lt/event/samaniski-sirdies-bugnai

✨ Pasakojime apie būgnus jus lydės „Bugninom“ – būgnų meistrai Asta ir Mindaugas Špokauskai.

Mindaugas. “Prieš septynis metus atradau būgnų meditacijos praktikas. Kilo mintis ir pačiam pasigaminti būgną. Sudalyvavęs dirbtuvėse pas būgnų meistrą iš Tuvos išmokau gamybos pagrindų. Pačio pagamintas būgnas ir skambėjo nuostabiai, ir vedė į gilią transformacinę būseną. Prisilietus prie būgno gimimo kilo jausmas, mintis, kad galėčiau pats kurti būgnus. Einant šiuo keliu, pradėjau vis labiau jausti, kad esu tarpininkas, per kurį reiškiasi būgno gimimas. Tobulėjantys gamybos įgūdžiai leidžia vis laisviau reikštis kūrybai.”

Asta būgno gamybos procese sutinka naują būgną, jį įkrauna intencijomis, apvalo šalavijo dūmu, padengia odą aliejumi – paruošia būgną naujam šeimininkui.

✨ Garso kelionėje jus lydės Karolina ir Tadas Šimkai.

Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta-healing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas Šimkus – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas “Artimuose Garsuose”, muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių dubenų garso masažo praktikas.

SVARBU 🙌. Garso kelionė vyks gulint, užmerktomis akimis, studijoje yra jogos kilimėliai, pledukai ir pagalvėlės. Apranga patogi. Galima įsidėti raištį akims uždengti ir šiltas kojines, nes viduje būname be lauko avakynės. Prieš sesiją ir kakavą rekomenduojama 2 val. nevalgyti.

🌙🌙🌙
Sakralus būgno ritmas užgauna mūsų sielą, suniveliuoja jos virpesius, sugrąžindamas ją į pusiausvyrą kartu su kosminiu dažniu, atkurdamas tai, kas anksčiau galėjo būti klaidingai suderinta. Kildami būgno banga, mes galime suvokti aktualijas ir galimybes, kurias galbūt praleidome, kurios liko neišpildytos, neišnaudotos.

Būgnų meditacijos metu, galingam garsui ir ritmui rezonuojant su kūnu, kai garse ištirpsta mūsų ego, duodame leidimą sielai kalbėti ir skleistis. Būgnų garso kelionė gali būti tarsi svarstyklės, sveriančios tamsiąsias ir šviesiąsias mūsų sielos gelmes. Tai, ką matome ir jaučiame tokioje garsinėje patirtyje, gali atskleisti užuominas į mūsų gyvenimo mįsles ir suteikti daugiau aiškumo apie mūsų gyvenimo tikslą, prasmę. Su garsu mūsų sielos tampa tvirtesnės, labiau pritaikomos prie pasaulio netobulumo.

Details

Date:
10 vasario
Time:
17:30 – 22:30
Cost:
€45
Event Categories:
, ,
Website:
https://www.facebook.com/events/829434172283713

AURA MIRA saviugdos erdvė

S. Banaičio g. 17
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google Map