Skip to content Skip to footer

Garso terapijos poveikis

Garsas – tai ateities medicina

Garso terapijos poveikis. Kas vyksta garso sesijos metu su mūsų fiziniu, emociniu, mentaliniu kūnais? Ar tikrai maudynės garsuose naudingos? Ar verta pabandyti? Tokius klausimus dažnai užduoda “pirmakarčiai”, dar neprisilietę prie nuostabaus garsų pasaulio. Mes vienareikšmiškai atsakome – pabandyti, išgirsti, išjausti garso bangas tikrai verta! Bent kartą gyvenime turi tai patirti. 

Garso terapija Kaune Gongai 1

Jau daugelį metų yra sakoma, kad garsas – tai ateities medicina. Peržvelgus naujausius mokslinius tyrimus, bei tai, kas vyksta medicinos pasaulyje naudojant garsą – panašu, kad sparčiai einame prie garso įgalinimo padėti žmogui. Nors žiūrint istoriškai, garsas jau tūkstančius metų naudojamas gydymui. Štai, kad ir imant visiems žinomą matematiką Pitagorą, kuris iš ties buvo ir didis filosofas bei išminčius. Jis buvo įkūręs gydymo garsu akademiją bei yra laikomas muzikos tėvu, garso terapijos pradininku. 

Holistinis garsas veda į darną

Kaip ir kodėl garso terapija gali būti veiksminga jau pačios pirmosios sesijos metu? Holistinis garsas naudojamas sprendžiant tiek psichologinius ir emocinius blokus, tiek fizinio kūno sutrikimus. Tai veiksminga alternatyvios pagalbos žmogui forma, kurios veikimo principai pagrįsti mokslu. Visų pirma garso banga ir dažniai veikia tiesiogiai kūno energetinį lauką, balansuoja energetinius centrus, taip pat pasiekia ir patį kūną. Kai energetinis žmogaus laukas yra sveikas ir subalansuotas, energija subtiliaisiais kanalais teka laisvai, sustiprėja mūsų organizmo gebėjimas įjungti savaiminį natūralų gyjimo procesą.

Stresas sukelia ligas

Kai patiriame stresą, įvairias emocines traumas, susergame ligomis, mūsų subtilus kūnas išsibalansuoja, išsenka gyvybinė energija. Silpnėja ir imuninė sistema, aktyvuojasi simpatinė nervų sistema, todėl mes galime tapti imlūs įvairioms ligoms. Mes prarandame gebėjimą išgydyti save natūraliai. Garso terapija įveiklina garsus, dažnius, vibracijas ir jų pagalba stengiasi atkurti kūno energetinio lauko bei centrų pusiausvyrą.

Taigi, kokie teigiami pokyčiai gali lydėti garso sesijas? 

Garso terapijos poveikis ir teikiama nauda:

 1.  Gyvybingumas ir geros savijautos jausmas.
 2.  Nuovargio ir streso pašalinimas.
 3.  Gili relaksacija ir atsipalaidavimas nuo rūpesčių.
 4.  Padidėjęs kūrybiškumas ir mentaliniai gebėjimai.
 5.  Padidėjęs energijos lygis, dėmesys ir koncentracija.
 6.  Gilus, naudingas miegas, nemigos sumažinimas.
 7.  Pagerėja klausa, ypač tiems, kurie turėjo problemų su klausa dėl įvairių problemų ar amžiaus.
 8.  Išlaisvinimas nuo įtampos, emocinis balansas.
 9.  Gali būti sureguliuotas kraujospūdis.
 10.  Geresnė koncentracija ir gebėjimas mokytis.
 11.  Geresnė balso kokybė ir skambėjimas.
 12.  Geresni tarpusavio santykiai ir harmonija tarp šeimos narių.

Sąrašą dar galime tęsti, bet svarbiausia, kad garso terapija yra paprasta, veiksminga ir nereikalaujanti pastangų.