Skip to content Skip to footer

Kaip veikia garso terapija?

Pasyvus ir aktyvus patyrimas

Kaip veikia garso terapija? Terapinių garsų sesijos – tai kartu pasyvus ir aktyvus patyrimas. Pasyvus aspektas pasireiškia tuomet, kai jūs kviečiami atsigulti ir atsipalaiduoti, kvėpavimas ir širdies ritmas rimsta, lėtėja. Kinta ir smegenų bangų dažniai, pamažu pereiname prie Alfa bangų dažnio. Tai darydami pasiruošiate tapti kokybišku garso imtuvu. Kaip gi pasireiškia aktyvi patyrimo forma? Šioje ramybės būsenoje jūs aktyviai dalyvaujate priimdami garsą, suvokdami kiekvieną garsinį prisilietimą savo kūnu, skenuodami jį, stebėdami savo vidines būsenas, kurios nuolat kinta, dažniausiai tuomet, kai keičiasi muzikos instrumentai.

Garso sesijai įsibėgėjus jūs tampate vis atviresni sklindantiems garsams, vibruoja kiekviena kūno ląstelė, virpa visas energetinis laukas. Garsas padeda sukurti kelią į nuostabias ramybės būsenas, panašiai, kaip nuolatos kartojamos mantros padeda pasiekti ramų meditacijos tašką. Išorinė aplinka tuomet atsitraukia, ištirpsta, žmogus lieka savastyje.

Garso terapija Kaune Gongai 1

Garso terapija turi daugybę privalumų

  • Juntamos ramybės ir atsipalaidavimo būsenos.
  • Pagerėja miegas.
  • Lengviau medituoti, susikoncentruoti, ateina gilesni suvokimai apie gyvenimą, pasirinkimus, įsitikinimus. 
  • Lengviau randami sprendimai ir atsakymai į tam tikrus klausimus. 
  • Pasąmonėje saugoma informacija lengviau apdorojama ir suvokiama.
Kaip Veikia Garso Terapija
Garso Terapija ir Nauda

Energija, intencija garso terapijos metu

Viskas yra energija. Mūsų mintys, ketinimai, svajonės, intencijos taip pat yra tam tikra energijos forma. Kiekviena mintis turi tam tikrą dažnį ir vibraciją. Žymiuosiuose Japonijos daktaro Emoto eksperimentuose su vandeniu buvo aiškiai įrodyta, kad mintys ir intencijos koreliuoja su dėmesingumu, dėkingumu ir meile, taip sukurdamos tobulą kristalinės struktūros harmoniją, taisyklingą geometriją. Todėl kiekviena meile ir gerumu pripildyta mintis harmonizuoja ir visą mūsų sistemą. Kai turime stiprų ketinimą, svajonę, visą savo sistemą deriname prie tam tikros vibracijos, ta vibracija plečiasi ir pritraukia tam tikrus įvykius, kurie atneša mums ketinimo išsipildymą. 

Pasiruošimas prieš garso terapijos sesiją

Prieš mūsų vedamas garso terapijos sesijas visus kviečiu pagalvoti apie intenciją. Tai labai svarbi sesijos dalis, tam, kad garso patyrimas atneštų maksimalią naudą. Tuomet garsiniai instrumentai, jų aukšti dažniai ir viską išjudinančios vibracijos veikia kaip mūsų ketinimų katalizatorius, jie sutelkia ir sustiprina visas energijas, aktyvuoja tuos mums reikalingus traukos dėsnius.

Taip pat labai svarbu ir mūsų – grojančių, vedančių garso sesijas ketinimai. Nes vien tik muzikinių instrumentų nepakanka… Jei vedančiojo energija ir ketinimai nėra skirti aukščiausiam visų būtybių gėriui, darbas ir vedamos praktikos nebus tokios vaisingos ir efektyvios, kaip būtų su aiškiai užsibrėžtu ketinimu. Visada prašau garso, kad jis veiktų pačiu harmoningiausiu visiems keliu, būdu ir, kad mes visi kartu apsijungtume meilėje ir šviesoje.

Garso terapija Kaune Gongai 2

Artimiausius renginius galite pamatyti Renginių Kalendoriuje. Kviečiame patirti.