Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Čakrų tonai – energetinių centrų balansavimas violončelės garsuose

12 gegužės @ 17:00 18:00

Garso terapija Kaune Gongai 1

Kviečiame patirti nuostabią harmonizuojančią praktiką, kurios metu susijungsime su kiekviena čakra atskirai. Nukreipdami dėmesį į tam tikrą energetinį centrą, švelniai balansuosime jį savo balsu, dainuodami tam tikrus garsus, tonus, kurie aktyvina, atveria 7 pagrindinius mūsų centrus. Šioje praktikoje prie balso jungsis violončelės akordai ir tam tikros natos bei tonacijos, kurios atitinka čakrų dažnius. Garsinę erdvę papildys ir kiti muzikos instrumentai: dainuojantys Tibeto bei krištolo dubenys, fisharmonija, būgnas ir hangas. Jei dainuoti balsu per praktiką bus nedrąsu, užteks tiesiog klausyti ir girdėti garsus, akordus, sąskambius erdvėje. Sąmoningai jausime, kaip reaguoja mūsų vidus, protas, emocijos ir kūnas, susijungiant su kiekvienu garsu ir energetiniu centru. Atliksime čakrų skanavimą.

REGISTRACIJA: https://forms.gle/SqpggyNhWYmk5PGw8

Muzika ir garsas turi stiprių gydomųjų savybių, tačiau būtent žmogaus balsas turi stipriausią galią – jis neprilygsta nei vienam muzikos instrumentui.

Čakrų tonų praktika/meditacija gali padėti kūnui ir energetiniam laukui rezonuoti sveiku dažniu bei „sugrąžinti prigimtinę vibraciją“. Jei prie balso jungiame ir ketinimą, intenciją, tuomet ši praktika tampa dar stipresnė bei efektyvesnė. Taip pat stipriau veikia grupėje atliekama meditacija.

Balso ir garso naudojimas čakroms balansuoti, gali padėti atkurti pusiausvyrą ir harmoniją. Taip pat galime atpažinti, kuriame energetiniame centre yra nepakankamai energijos, arba galbūt yra užstrigimų bei blokų.

Iš tiesų čakrų tonų praktika yra ne tik naudinga sveikatai, bet ir labai maloni. Giliai kūne išsiskleidusi balso vibracija ramina, veikia atpalaiduojančiai. Tuo pačiu metu balsas suteikia daugiau suvokimo apie kūną: tiek jo fizinius, tiek subtiliuosius aspektus.

Na ir svarbiausia, kad nebūtina išmanyti muzikos ar turėti „gerą“ balsą, kad dalyvautumėte šioje praktikoje! Užtenka ateiti ir pasitikėti, o mes sukursime jaukią erdvę, kad kiekvieno balsas išsiskleistų, kad kiekvienas galėtų patirti savo autentišką vibraciją ir skambėjimą.

KADA?
🎶 Gegužės 12 d., sekmadienį, 17:00 – 18:00. Duris į renginį atveriame 16:45.

ADRESAS: Boho jogos namai, Vilniaus g 10-7 (įėjimas per vidinį kiemelį iš Naugardo g. 15), Kaunas.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, užpildant registracijos formą:
https://forms.gle/SqpggyNhWYmk5PGw8

Daugiau informacijos tel. +370 610 02887 arba žinute FB profilyje Artimi Garsai.

KAINA: 15 Eur/žmogui. Dalyvaujant vėliau vyksiančioje gongų, būgnų ir violončelės garso kelionėje – kaina už abi praktikas 35 Eur/žmogui.
Renginys: https://fb.me/e/28Z6DsDgT

Praktikoje jus lydės Karolina ir Tadas Šimkai.

Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių-garso kelionių ir meditacijų vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių ir edukacijų iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Theta-healing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas “Artimuose Garsuose”, muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikas.

Details

Date:
12 gegužės
Time:
17:00 – 18:00
Cost:
€15
Website:
https://forms.gle/SqpggyNhWYmk5PGw8

BOHO jogos namai

Vilniaus g. 10
Kaunas,
+ Google Map