Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Gongai. Būgnai. Violončelė. KELIONĖ GARSUOSE.

12 gegužės @ 18:30 20:30

Garso terapija Kaune Gongai 1

🍂✨ Gegužės 12-tą vakare, kviečiame jus susiburti drauge, pabūti bendraminčių rate, pasimėgauti terapiniais garsais. Šį kartą susitiksime labai jaukioje studijoje, Boho jogos namuose ir kartu keliausime į nuostabią garsų kelionę. Skambės gongai, šamaniški būgnai, sielos stygas virpinanti violončelė, hangai, bus gerklinio ir intuityvaus dainavimo bei ramybę skleidžiančių Tibeto dainuojančių bei krištolo dubenų vibracijų. Garso sesiją ves Karolina ir Tadas Šimkai.

📝 REGISTRACIJA: https://forms.gle/4X8W6burgmKHuSux7

Kaip dažnai mes savęs paklausiam su kokia vidine būsena aš patiriu šiandieną, su kokia vidine būsena aš patiriu gyvenimą? Ar man pavyksta pasijungti į gyvenimo tėkmę?

Šį klausimą nėra taip paprasta atsakyti, o jeigu ir atsakome sau žodžiu, po valandos kitos jau galime būti apie tai pamiršę. Meditacija ir minčių švara šiame informacijos perkrautame laikmetyje tampa kone prabanga. Dideliame miesto tempe, šurmulyje ir triukšme, kartais pamirštame sustoti, atsikvėpti…
Garso meditacija yra viena iš tų veiklų, kai protas nejučia paspaudžia tą pauzę ir atidaro duris į tylos erdvę be išorinio triukšmo. Garsai leidžia nurimti mūsų vidui ir švelniai sudėlioja išsibarsčiusias mintis į lentynėles, perjungia smegenis į regeneracines veikimo bangas. Leiskite Jus pakviesti ir kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, paspausti restarto mygtuką garso kelionės metu.

KADA?
🎶 Gegužės 12 d., sekmadienį, 18:30 – 20:30. Duris į renginį atveriame 18:15.

ADRESAS: Boho jogos namai, Vilniaus g 10-7, Kaunas.

REGISTRACIJA: Būtina išankstinė registracija, užpildant registracijos formą: https://forms.gle/4X8W6burgmKHuSux7

Daugiau informacijos tel. +370 610 02887 arba žinute FB profilyje Artimi Garsai.

KAINA: 25 Eur/žmogui. Dalyvaujant anksčiau vyksiančiame renginyje: Čakrų tonų balansavime garsu ir balsu – kaina už abi dalis 35 Eur/žmogui.
Čakrų tonų renginys: https://fb.me/e/1uVq0efvh

✨ Garso kelionėje jus lydės Karolina ir Tadas Šimkai.
Karolina – intuityvi muzikė, garso terapijos, gongo ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių-garso kelionių ir meditacijų vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių ir edukacijų iniciatorė, baigusi Inner Dance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Thetahealing praktikė. Su muzika ir garsais draugauja nuo mažų dienų, groja violončele, intuityvų grojimą praktikuoja jau 16 metų.

Tadas – intuityvaus, gerklinio ir obertoninio dainavimo praktikas bei etnokultūrinių muzikos instrumentų kalbintojas. Vyriškos energijos skleidėjas “Artimuose Garsuose”, muzikinių kelionių ir improvizacinių kūrybinių dirbtuvių vedantysis. Garso terapijos, gongų ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikas.

SVARBU ➡️ Garso sesija vyks gulint, užmerktomis akimis, studijoje yra jogos kilimėliai, pledai ir pagalvėlės. Apranga patogi. Galima įsidėti raištį akims uždengti. Galite turėti gertuvę su vandeniu. Prieš sesiją geriausia 1-2 val. nevalgyti.

Kontraindikacijos: gongai skleidžia stiprias garso vibracijas, todėl nerekomenduojama jų klausyti pooperaciniu laikotarpiu, turint širdies veiklos sutrikimų, sergant rimtomis psichinėmis ligomis ar garso sukeliama epilepsija, taip pat nėštumo I-ame trimestre. Tačiau kiekvienas atvejis labai individualus, susisiekite prieš sesiją, jei turite klausimų. Kartais susipažinimui su garsais rekomenduojama individuali garso sesija.

Garso kelionė vyks jaukioje salėje – vietų skaičius ribotas, todėl būtina išankstinė registracija!
———————————————
Garso sesijos gali padėti sugrįžti prie harmoningo viso kūno skambėjimo. Garso bangos pasiekia mus ląstelių lygmeniu, iš naujo sukalibruoja, atkuria ir įkrauna nauja energija, sugrąžina į subalansuotą ir optimalią būseną. Įvairūs garsų dažniai, tam tikrais aukštais dažniais suderinti muzikos instrumentai, taip pat stimuliuoja alfa ir teta smegenų bangas, subalansuoja abu smegenų pusrutulius ir skatina lengvumo bei vidinės ramybės jausmą.

Gražus pavyzdys garsui apibūdinti yra tekanti upė. Jei upę užstoja šakos, meldai, akmenys, vanduo vis tiek teka, bet su daug didesniu pasipriešinimu, su sunkumu. Jei upė švari, joje nėra pasipriešinimo, vanduo teka laisvai, be pastangų. Terapinių muzikos instrumentų garso vibracijos harmonizuoja kūną, atlaisvina jame susidariusias kliūtis, blokus, valo visą energetinį lauką, leidžia nervų sistemai atsistatyti ir atsipalaiduoti.

Details

Date:
12 gegužės
Time:
18:30 – 20:30
Cost:
€25
Website:
https://forms.gle/JB2LPjonBxid3Ngn6

BOHO jogos namai

Vilniaus g. 10
Kaunas,
+ Google Map