Skip to content Skip to footer
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

RYTO GONGAI – rytinės garso maudynės

13 kovo @ 10:00 11:30

Garso terapija Kaune Gongai 1

✨ Kviečiu tave į rytines gongų, būgnų ir kitų nuostabių muzikos instrumentų garso maudynes. Susitikime jaukioje mažoje grupėje (iki 9 žmonių). Klausysimės terapinių garsų, gongų gaudesių, rytą pradėsime minčių tyla ir švara ✨.

Ryto garsai skambės Kovo 6 d., 13 d., 20 d., 27 d. ir Balandžio 10 d., 17 d., 24 d. – 10 val. ryte. Trukmė 1,5 val., vieta – “Artimų garsų” studija, K. Donelaičio g. 81, Kaune.

Sesijos metu maudysimės galingų Gongų garsuose, patirsime būgno ritmus, išgirsime dainuojančius Tibeto ir krištolinius dubenis bei kitus nuostabius terapinius muzikos instrumentus, kurie padės pradėti dieną harmoningai su savimi ir supančia aplinka, ar tiesiog būti dabarties akimirkoje: čia ir dabar.

Šios garso maudynės/garso kelionė puikiai tinka prieš intensyvią darbo dieną – garsai subalansuoja abu smegenų pusrutulius, aktyvuoja kūrybiškumą, vaizduotę, nuramina protą, leidžia atitolti nuo nereikalingų minčių, situacijų, kurios trukdo judėti pirmyn.

Skirtingai nuo įprastinės meditacijos, garsas veikia greičiau ir leidžia atsipalaiduoti su mažesnėmis pastangomis.
Pagal atėjusios grupės susitarimą ir pajautimą galime daryti stipresnę, garsesnę, budinančią arba tylesnę ir švelnesnę garso sesiją.

Šios praktikos metu bus gulima ant jogos kilimėlių, šiltai apsiklojus, užmerkus akis ir tiesiog klausoma, jaučiama visu kūnu, kaip atiteka garsai. Su savimi atsinešti nieko nereikia – jogos kilimėliai, pledai ir pagalvėlės bus paruošti studijoje.

Esant norui galėsime pravesti ir aktyvią praktiką bei kartu intuityviai pagroti instrumentais, paimprovizuoti, išmokti mums naudingų garso/balso pratimų, kuriuos galėsite naudoti dienos eigoje, taip sugrįžtant ir prisimenant ramybės būsenas.

☀️ KAINA: vienkartinis apsilankymas – 15 Eur/asm. Abonementas 4 kartams – 50 Eur/asm. Abonementas galioja rytinėms sesijoms, išnaudojamas per 2 mėn.
Vietų skaičius ribotas, grupė iki 9 žmonių – būtina registracija.
☀️ REGISTRACIJA: sms žinute tel. 861002887 (Karolina) arba FB žinute (www.facebook.com/artimigarsai).
☀️ ADRESAS: K. Donelaičio g. 81, Kaunas. Įėjimas iš kiemo pusės (įeiti pro bromą), I-as aukštas, tamsios durys su logotipu.
☀️ KAIP PASIRUOŠTI? Studijoje bus visos reikalingos priemonės garso kelionei: jogos kilimėliai, pledukai, pagalvėlės. Su savimi galima atsinešti vandens gertuvę, bei įsidėti šiltas kojines, nes būsime be lauko avalynės. Apsirengti patogiai, šiltai.

******************
Jeigu paklaustum savęs, ką aš veiksiu šiandien? Turbūt sąrašas daugeliui būtų ilgas ir netelpantis į dieną. Visi turime svarbių įsipareigojimų, darbų, atsakomybių, norų, veiklų, svajonių… Šį klausimą svarbu sau klausti ir nejučia visi tai darome, vieni labiau planuotai, kiti kaip išeina. Visgi dar vienas labai įdomus klausimas, galbūt net svarbesnis. Ne ką, o kaip, su kokia vidine būsena aš patirsiu šiandieną, su kokia būsena aš patiriu gyvenimą? Ar man pavyksta pasijungti į gyvenimo tėkmę?

Ir šį klausimą nėra taip paprasta atsakyti, o jeigu atsakai sau žodžiu, po valandos jau gali būti apie tai pamiršęs. Meditacija ir minčių švara šiame informacijos perkrautame laikmetyje tampa kone prabanga. Vis dažniau norisi pravalyti savas mintis ir paspausti pauzę.
Garso meditacija yra viena iš tų veiklų, kai protas nejučia paspaudžia tą pauzę ir atidaro duris į pasąmonę, kai leidžia nurimti tavo vidui ir švelniai sudėlioja išsibarščiusias mintis į lentynėles, perjungia smegenis į kitas veikimo bangas. Leiskite Jus pakviesti ir kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, pravalyti mintis garso kelionės metu.

Details

Date:
13 kovo
Time:
10:00 – 11:30
Cost:
€15
Website:
https://www.facebook.com/events/1392414968077755

Artimi Garsai

Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google Map