Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Dienos stovykla “Vidinės Šamanės skrydis”

10 kovo @ 10:00

Garso terapija Kaune Gongai 1

Ar atpažįsti savyje Šamanę? Kokia ji? Gyduolė, užkalbėtoja, burtininkė, kerėtoja, deivė, moteris savo galioje ir drąsoje? Ar tavoji šamanė pasiruošusi išskleisti sparnus gyvenimo skrydžiui?

Per garsą ir balsą, per judesį ir kūrybą, per plunksnų švelnumą ir sparno mosto stiprumą, per gyvą kakavą ir vidinę pojūčių kelionę kviečiame Tave pažinti savają Šamanės pusę. Juk ji yra kiekvienoje iš mūsų… Ji laukia, kol ją pamatysi ir priimsi, kol ji taps įkūnyta tiesa.

Šioje kelionėje jus lydės Lina – plunksnų fėja ir Karolina – garsų magė . Susitiksime gamtos ramybe alsuojančioje sodyboje. Leisime maloniai būčiai skleistis kūryboje.

Rytą pradėsime su gyva kakava, ragausime sodrų gėrimą, kuris mūsų žvilgsnį nukreips į širdį. Iš čia skleisis meditacija, kurioje per penkias stichijas atpažinsime penkias Šamanės galias. Jas žadinsime savo kūnu. Vėliau kviesime jus į kūrybines plunksnų vėduoklės dirbtuves. Vakare visos dienos integracijai vyks vidinės pojūčių kelionės patyrimas – innerdance praktika.

Kas tavęs laukia?
🪶 Bendras intencijų ratas.
🪶 Gyvos kakavos ritualas.
🪶 Penkių stichijų meditacija.
🪶 Kūrybinės šamaniškos plunksnų vėduoklės dirbtuvės. Vėduoklės vertė – 80 Eur. Visos priemonės vėduoklei gaminti įskaičiuotos į dienos patyrimo kainą.
🪶 Gardūs vegetariški pietūs.
🪶 Intuityvaus judesio patyrimas.
🪶 Vidinė pojūčių kelionė per muziką, garsus, kvapus, prisilietimą – innerdance.

❤ Gyvos kakavos ritualas. Rūšinė kakava, dar kitaip vadinama Dievų gėrimu. Ji sušildo, giliai pamaitina, suteikia plačią skonių paletę. Kakava savo gydančiomis savybėmis praturtina ne tik mūsų fizinį kūną, bet ir protą, sielą, padidina kocentraciją, mažina streso požymius. Šis nuostabus sodrus gėrimas atveria širdį, padeda pajausti vidinę intuiciją, atpalaiduoja, veda į emocinę pusiausvyrą. Kakava puiki gilesnių patyrimų ir praktikų palydovė.

❤ Šamaniška plunksnų vėduoklė. Susikurki savo šamaniškąjį įrankį – vėduoklę, kaip sparną, kuriuo ne tik užbursi ir valysi savo erdvę, save ar kitus, bet su juo leisiesi ir į magijos kupiną kelionę gilyn, o iš ten – tik svajonių link… Kurdami sodinsime į sparnus savo intencijas, tikslus ir dalelę savęs, kad vėliau susijungus taptume vienis… Plunksnos, veikdamos terapiškai, dovanos paukščių dangiškas galias ir savo apsaugą…💫🪶🕊️

❤️ Vidinė pojūčių kelionė, kurios tarptautinis pavadinimas yra Innerdance – tai interaktyvus ir dinamiškas muzikos/garso patyrimas, kuriame visi tampa veiksmo-virsmo dalyviais, kuriame aktyvuojami kūno išminties, emocijų, sąmonės ir pasamonės impulsai – jie veda mus į vidinį išsilaisvinimą. Pati praktika yra itin paprasta dalyvaujančiam: tereikia atsigulti ant jogos kilimėlio, užsikloti ir užmerkti akis.

💌 Kadangi dalyvių skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija.

KADA: renkamės Kovo 10 d., 10:00 val.

KUR: nuostabioje Sadauskų sodyboje, vaizdingame gamtos glėbyje, Jurbarko pl. 351, Antalkių km., Vilkijos sen., Kauno r.

REGISTRACIJA: el. paštu plunxnos@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę bei tel. Nr. Patvirtinime gausite ir tolimesnes koordinates atvykimui bei informaciją, kaip pasiruošti.

PASITEIRAVIMUI: susisiekime asmenine žinute FB/IG profiliuose @plunxnos arba @artimigarsai. Bei telefonu 8-610-02887 (Karolina). 🙏🏻

KAINA: padėka už stovyklą ir įkvepiančią erdvę – 160 Eur/asm.

AVANSAS: dalyvavimo registracijai reikalingas 50 Eur/asm. avansas. >>><<< 🪶Iki greito susijungimo! 😘🥰🪶 Lina ir Karolina

Informacija

Data:
10 kovo
Laikas:
10:00
Kaina:
€160
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/3214955275314635

Sadauskų sodyba