Skip to content Skip to footer
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Vakaro Gaudesiai – maudynės gongų garsuose

6 kovo @ 18:30 20:30

Garso terapija

🎶🎻 Meditatyvi garso kelionė jaukioje mažoje grupėje – giliam jūsų atsipalaidavimui. Vakariniai gongų gaudesiai apgaubs garsų skraiste ir leis atitrūkti nuo kasdienybės.

🔸 REGISTRACIJA: telefonu 8 610 02887 arba žinute FB profilyje Artimi Garsai.

Garso praktikos betarpiškai ir akimirksniu veikia mūsų emocijas, kūną, protą, ko pasekoje vyksta stiprūs atsinaujinantys vidiniai procesai. Mes visi esame patyrę gydomąjį garso poveikį: daina ramina ir džiugina širdį, jūros bangų ir medžių ošimas ramina nenuilstantį protą bei mintis.

Garsas nėra tik tai, ką mes girdime ausimis. Visų pirma, garsas yra vibracija. Terapiniai muzikos instrumentai skleidžia gilesnes vibracijas, kurios paliečia ir išjudina mūsų kūną ląstelių lygmeniu. Gyvas holistinis garsas, tai meditacinė patirtis, kuri atnaujina ir perkrauna vidines žmogaus sistemas, subalansuoja abu smegenų pusrutulius.

✨ Garso kelionėje klausysimės gongų, didžiojo būgno ir violončelės. Išgirsime ir kitus terapinius muzikos instrumentus: hangą, vėjo varpelius, šruti, balsą, lietutį, jie erdvę ir kūną užpildys subtiliomis savo vibracijomis. Švelnūs dainuojančių Tibeto dubenų obertonai bei krištolo dubenų skambesys ves į gilų atsipalaidavimą.

Garso kelionėje jus lydės Karolina Šimkienė.

Karolina – intuityvi muzikė, grojanti violončele, garso terapijos ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, gongo meistrė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių, edukacijų vaikams ir suaugusiems iniciatorė, baigusi Innerdance Europe Association vedėjų mokymus, Reiki ir Teta healing praktikė.

SVARBU ➡️ Garso sesija vyks gulint, užmerktomis akimis. Apranga patogi, nevaržanti judesių, galite įsidėti šiltas kojines. Studijoje yra jogos kilimėliai, pledai ir pagalvėlės. Specialiai atsinešti nieko nereikia. Prieš sesiją geriausia 1 val. nevalgyti.

Vietų skaičius labai ribotas, grupė iki 9 žmonių, būtina registracija!

🔸 KADA: vasario 21 d., 18:30 – 20:30.
🔸 ADRESAS: K. Donelaičio g. 81, Kaunas, parkingas nemokamas vidiniame kieme.
🔸 REGISTRACIJA: būtina išankstinė registracija, telefonu: 8 610 02887 arba žinute FB profilyje Artimi Garsai.
🔸 KAINA: 20 Eur/žmogui. Galima įsigyti abonementą: 4 kartai – 65 Eur bei dovanų kuponus. Abonementas galioja vakarinėms garso sesijoms “Artimų garsų” studijoje, mažoje grupėje.
🔸 TRUKMĖ: 2 val.

******************
Jeigu paklaustum savęs, ką aš veiksiu šiandien? Turbūt sąrašas daugeliui būtų ilgas ir netelpantis į dieną. Visi turime svarbių įsipareigojimų, darbų, atsakomybių, norų, veiklų, svajonių… Šį klausimą svarbu sau klausti ir nejučia visi tai darome, vieni labiau planuotai, kiti kaip išeina. Visgi dar vienas labai įdomus klausimas, galbūt net svarbesnis. Ne ką, o kaip, su kokia vidine būsena aš patirsiu šiandieną, su kokia būsena aš patiriu gyvenimą? Ar man pavyksta pasijungti į gyvenimo tėkmę?

Ir šį klausimą nėra taip paprasta atsakyti, o jeigu atsakai sau žodžiu, po valandos jau gali būti apie tai pamiršęs. Meditacija ir minčių švara šiame informacijos perkrautame laikmetyje tampa kone prabanga. Vis dažniau norisi pravalyti savas mintis ir paspausti pauzę.

Garso meditacija yra viena iš tų veiklų, kai protas nejučia paspaudžia tą pauzę ir atidaro duris į pasąmonę, kai leidžia nurimti tavo vidui ir švelniai sudėlioja išsibarščiusias mintis į lentynėles, perjungia smegenis į kitas veikimo bangas. Leiskite Jus pakviesti ir kartu patyrinėti šias pakitusias vidines būsenas, pravalyti mintis garso kelionės / meditacijos metu.

Informacija

Data:
6 kovo
Laikas:
18:30 – 20:30
Kaina:
€20
Renginys kategorijos:
, ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/685087943815707

Artimi Garsai

Donelaičio g. 81
Kaunas, Kauno m. sav.
+ Google žemėlapis